Home / Akbank İnternet Şubesi / Akbank İnternet Direkt Şubesi

Akbank İnternet Direkt Şubesi

Akbank 1948 yılında iş adamlarının desteğiyle Adana’da kurulan özel bir bankadır. Akbank özel bir banka olmasına rağmen Türkiye’deki en iyi banka olarak gösterilmektedir. 94 milyar dolarlık bir büyüklüğe ulaşan banka uluslararası bir araştırma şirketi tarafından da üst üste 3 kez Türkiye’deki en değerli banka olarak seçilmiştir ve bu ödüle layık görülmüştür. Bu nedenle Akbank Türkiye’nin en iyi ve en değerli bankası olarak tanımlanırsa yanlış olmayacaktır.
Akbank hizmet anlayışıyla müşterilerine sürekli en iyi ve en kaliteli hizmeti sağlamayı ve sürekli kendini yenilemeyi amaç edinmiş bir kurumdur. Günümüzde artık hemen hemen her işimizi internet aracılığıyla halledebilmemiz ve teknolojinin çok hızlı gelişmesi bankacılık işlemlerini de doğrudan etkilemiş durumdadır. Akbank da yeniliklere ayak uyduran ve sürekli kendini geliştiren bir banka olduğundan diğer bankalar gibi internet şubesine yönelmiştir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını ve bankacılık işlemlerini internet üzerinden halletmesine imkân sağlayan bu hizmet hayatı kolaylaştıran basit ama önemli bir hizmettir.
Günümüzde artık hemen hemen tüm bankaların internet şubesi bulunmakta ve isteyen herkes internet şubesi şifresi alarak internet üzerinden hesabına girerek borç sorgulayabilmekte, kart başvurusu yapabilmekte, hesap açabilmekte hatta kredi başvurusunda bile bulunabilmektedir. Birçok işlemin gerçekleştirildiği bir mecra olmuştur internet şubeleri. Bu hem müşteriler için büyük bir kolaylıktır hem de bankalar için.

Çünkü müşteriler zaman kaybetmeden internet aracılığıyla işlemlerini halledebilmektedir, banka çalışanları ise şubelerdeki iş yoğunluğunu internet şubeleri aracılığıyla azaltmaktadır.
Akbank internet şubesi Akbank Direkt adıyla hizmete sunulmuştur. Eğer bir Akbank hesabınız mevcutsa çok rahat bir şekilde Akbank Direkt şifrenizi alabilir ve bilgisayarınızdan, tablet ve telefonunuzdan Akbank Direkt’e bağlanarak bankacılık işlemlerinizi hızlı ve kolay bir biçimde halledebilirsiniz.
Müşteri hizmetlerini arayarak, Akbank internet sitesine girerek veya herhangi bir şubeye başvurarak Akbank Direkt şifrenizi alabilir ve internet üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

About admin

Check Also

Akbank Hesap Özeti Sorgulama

Köklü finans kuruluşlarının ülkemizin geçmişinde ve ekonomisindeki yeri her zaman için farklı olmuş, bu zamana …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir