Home / Akbank İnternet Bankacılığı / Akbank Direkt Mobil Kredi Başvurusu

Akbank Direkt Mobil Kredi Başvurusu

Günümüzde hemen hemen bütün bankaların internet şubesi bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ve internetin yaygınlaşmasıyla bankalar da artık şubelerinde yapılabilen veya ATM’lerde yapılabilen işlemleri internet şubelerine taşımışlardır. Bu hem müşteriler için hem de bankalar için çok kolaylık sağlayan bir ilerlemedir. Hem müşteriler bankacılık işlemlerini internet üzerinden sıra beklemeden kolayca halledebiliyor hem de bankalar şubelerdeki iş yükünü azaltıyor. Bu nedenle bankalar için internet şubesi oldukça önemlidir.
Akbank da diğer bankalar gibi internet şubesi hizmeti sunmaktadır ve bu internet şubesi hizmeti de oldukça kalitelidir. Akbank Direkt adı altında sunduğu hizmetle Akbank müşterilerine internet bağlantısının olduğu her yerden internet şubesine bağlanabilme özelliği sunmaktadır. Üstelik sadece bilgisayarlardan değil, cep telefonu veya tabletlerden de Akbank Direkt’e bağlanabilir ve bankacılık işlemlerinizi çok rahat bir şekilde halledebilirsiniz.
Akbank Direkt hizmetini kullanabilmeniz için herhangi bir Akbank şubesine gitmeniz veya müşteri hizmetlerini aramanız yeterlidir. Buradan Akbank Direkt hesabınızı açtırarak ve şifrenizi alarak internet bankacılığı hesabınızı aktif edebilir ve bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Özellikle yeni hesap açanlar için Akbank’ın sağladığı kolaylıklar ve kampanyalar da mevcuttur. Akbank Direkt hesabında %11.50 gibi yüksek bir tanışma faiziyle paranızı değerlendirmeniz mümkündür. Üstelik paranızı istediğiniz zaman ekebilir ve herhangi bir faiz kaybı da yaşamazsınız. Yine kolaylıkla faizdeki paranızın üzerine ekstradan para yatırabilirsiniz.
Akbank Direkt hesabı açtığınızda bu hesap için herhangi bir ekstra ücret ödemeniz gerekmez yani ücretsizdir. Herhangi bir hesap işletim ücreti istenmemektedir. Ayrıca Akbank Direkt üzerinden kolaylıkla havale ve eft yapabilir ve vadesiz hesabınızdaki tüm bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
Ayrıca Akbank Direkt hesabınızdan şubeye gitmeden ve herhangi bir işlem yapmadan 15 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilir ve hemen paranızın hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

About admin

Check Also

Akbank Limit Sorgulama

Herkesin çalıştığı ve herkesin memnun olduğu çevresine tavsiye edebileceği bankalar vardır. Akbank da bu bankaların …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir